Apie mus

UAB „Garsų pasaulis“ yra viena didžiausių ir moderniausių spaustuvių Lietuvoje, saugios spaudos
gamintojų lyderė Baltijos šalyse. Nuo 1994 m. veikianti bendrovė yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje,
bet ir užsienyje.

Misija

  • Kurti klientams pridėtinę vertę.
  • Siekti nuolatinio įmonės vertės augimo, užtikrinant akcininkams ir investuotojams maksimalią investicijų grąžą.
  • Suteikti darbuotojams profesinio tobulėjimo galimybes aukštos vidinės kultūros organizacijoje.
 

Vizija

Būti Lietuvos ir tarptautiniu mastu pripažintu partneriu, teikiančiu pažangias ir kokybiškas spaudos paslaugas.

Aukščiausia kokybė

Spaustuvės produkcija ir teikiamos paslaugos pasižymi itin aukšta kokybe. Visus darbus atlieka kvalifikuoti ir patyrę specialistai, maksimaliai išnaudojantys naujausių technologijų teikiamas galimybes.

Modernumas

Siekiame nenutrūkstamo tobulėjimo, todėl nuolat investuojame į inovacijų plėtrą, technologijų modernizavimą bei naujos produkcijos įsisavinimą.

Patikimumas

Mūsų veiklos srityje ypač svarbu užtikrinti klientų duomenų apsaugą, todėl garantuojame tiek spaudos gaminių, tiek pačios įmonės operacijų saugumą. Laikomės įsipareigojimų ir prisiimame atsakomybę už mums patikėtų darbų kokybę ir jų atlikimą sutartu laiku.

JŪS

Tikime, kad viskas įmanoma. Kiekviena Jūsų užduotis mums – tarsi kelionė drauge. Kartu su klientais žingsnis po žingsnio paverčiame idėjas realybe.

Vertybės

Modernumas

Siekiame, jog mūsų sukauptos žinios ir įgyta patirtis padėtų susidoroti su kritinėmis situacijomis. Siekiame nuolatinio tobulėjimo. Atnaujiname profesines žinias, kurias taikome kasdieniame darbe. Dalinamės žiniomis ir patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais.

Patikimumas

Laikomės įsipareigojimų ir prisiimame atsakomybę už mums patikėtų darbų kokybę ir jų atlikimą sutartu laiku. Veikiame kaip darni aplinkos ir visuomenės dalis. Esame atviri kritikai, kurią visada priimame ir į kurią reaguojame. Tiek mūsų šalies, tiek užsienio klientus siekiame aptarnauti kokybiškai ir efektyviai.

Verslumas

Esame kūrybingi ir nuolat ieškome naujų veiklos sprendimų. Geriausių rezultatų pasiekiame optimaliausiomis sąnaudomis. Turime daug idėjų ir geriausias iš jų įgyvendiname. Esame lankstūs, nes tik lankstumas ir patirtis leidžia priimti operatyvius ir profesionalius sprendimus. Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasiteisinusiais verslo sprendimais, o teikiamos paslaugos būtų aukščiausios kokybės.

Sąžiningumas

Veikiame skaidriai, patikimai ir sąžiningai, atskirdami viešuosius ir privačius interesus.

Komandinis darbas

Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

„Garsų pasaulis“ laiko juosta

1994

UAB „Garsų pasaulis" įsteigta 1994 m. birželio 7 d. savo veiklą pradėjo nuo audiovizualinių įrašų tiražavimo ir platinimo. Po vienerių metų (1995 m.) įsisavinta dar viena nauja veiklos sritis – reklaminė spauda.

1996

UAB „Garsų pasaulis“ pradeda saugios spaudos gamybą. Įsisavintas naujas produktas: dokumentų blankų, apsaugotų nuo suklastojimo specialiosiomis apsaugos priemonėmis, gamyba.

1999

Įsteigta dukterinė įmonė UAB „Garsų pasaulio įrašai“, kuri perima audiovizualinių įrašų tiražavimą ir platinimą, o UAB „Garsų pasaulis“ susikoncentruoja į spausdinimą ir su juo susijusias veiklas.

Sertifikatai ir kokybės valdymas

certificate icon

UAB „Garsų pasaulis“ skiria nuolatinį dėmesį visų įmonėje vykstančių procesų gerinimui. Įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, vidaus tvarkos užtikrina aukštą vykdomų veiklų ir procesų kontrolę, gaminamų produktų kokybę, producijos ir informacijos saugumą, konfidencialumą. UAB „Garsų pasaulis“ veikla atitinka ISO 14298:2013 „Saugiojo spausdinimo procesų vadybos“ ir kitų tarptautinių standartų bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, ką įrodo Įmonei išduoti sertifikatai ir licencijos.