Reklamos gaminiai

32 mln. reklaminių gaminių per metus

Tai ir vieni paprasčiausių gaminių, ir tuo pačiu gali būti vieni sudėtingiausių, kuriuose gali būti panaudojamos visos įmanomos apdailos rūšys. Kuriant patrauklius ir įspūdingus gaminius, savo klientams galime pasiūlyti daug idėjų. Taip pat turime plačiausias galimybes spausdinti ant įvairiausių paviršių ir išgauti ne tik fantastiškus efektus, bet ir kūrybingai pasižiūrėti į gaminio formą bei funkcionalumą.

Naujausios technologijos

Kokybė

Aukštas našumas

Darbo našumas didėja tobulėjant žmogaus darbo įgūdžiams ir naudojant geresnę, modernesnę įrangą bei kitas naujausias technologijas. UAB „Garsų pasaulis“ teikiamos aukščiausio lygio, plataus spektro spaudos paslaugos – nuo pateiktos medžiagos pritaikymo spausdinimui iki spaudinių gamybos, nuo konstrukcijos sukūrimo iki pakuotės paruošimo. Kompetentingi mūsų specialistų sprendimai bei patarimai, įsiklausymas į klientų poreikius, kruopštus ir operatyvus spaustuvininkų darbas, naujausios technologijos – tai mūsų veiklos pagrindas.

Kokybė daugiau nei standartas

Gamindami tiek įprastas klasikines, tiek išskirtines nestandartinių formų pakuotes, stengiamės išlaikyti aukštą savo gaminių kokybę. Pakuotės yra gaminamos nuo pradžios iki pabaigos: spausdinamos, kertamos, klijuojamos. Paslaugų užsakovui telieka tik supakuoti savo produkciją. Taip pat naudojant mūsų sukurtas pakuotes, nekyla jokių problemų jas sandėliuojant ar transportuojant.

Skandinaviška patirtis

Ne vienerius metus sėkmingai dirbame su Švedija, Norvegija, Danija ir Suomija. Skandinavijos šalių rinkai gaminame etiketes, pakuotes drabužiams, maisto pramonei, konditerijai, kosmetikai ir alui.

Stengiamės atsakingai įsigilinti į vietinę skandinavų rinką, jos poreikius ir pasiūlyti geriausias bei tinkamiausias gamybos paslaugas. Džiaugiamės, kad klientai pasitiki mūsų darbu, nes jiems svarbus kainos ir kokybės santykis, užsakymo atlikimo greitis, poreikius atitinkantys techniniai sprendimai, aplinkos apsaugos reikalavimų laikymąsis gamyboje, socialinės atsakomybės.

Užklausos forma

Prašome kuo tiksliau užpildyti šią užklausos formą bei pateikti teisingą prašomą informaciją. Taip sutaupysime jūsų brangų laiką ir galėsime kuo operatyviau priimti jūsų užsakymą.

Iškilus papildomiems klausimams, visada galite kreiptis telefonu: +370 5 249 9900